Органічні розчинники

Органічні розчинники — це легколеткі рідини, що застосовуються в промисловості для синтезу органічних сполук, для виробництва лакофарбової продукції, для виготовлення клеїв, у поліграфії, у текстильній та фармацевтичній промисловості, при виробництві вибухових речовин.

Вибір оптимального розчинника з метою його практичного використання визначається сумою різних факторів: розчинною здатністю, стабільністю при впливі температури, світла, вологи тощо, пожежо- та вибухонебезпечними властивостями, токсичністю, доступністю та вартістю.

Наша компанія пропонує Вашій увазі широкий перелік розчинників, який завжди є на нашому складі.

Ацетон технічний – як розчинник застосовується у виробництві лаків, вибухових речовин, лікарських препаратів, як компонент для очищення поверхонь у різних виробничих процесах. Використовується для синтезу оцтового ангідриду, бісфенолу А та інших органічних продуктів.

Метилетилкетон – застосовується як розчинник перхлорвінілових, нітроцелюлознихполіакрилових лакофарбових матеріалів і клеїв, друкарських фарб, для виробництва чорнила і як розріджувач при краплеструминній технології друку для маркування продукції.

Ортоксилол - застосовується для розчинення епоксидних, вінілових, акрилових, кремнійорганічних полімерів, нітроцелюлози, хлоркаучуку, для розведення меламіно та сечовиноформальдегідних матеріалів.

Ортоксилол можна застосовувати замість сольвенту і ксилолу в рецептурах лакофарбових матеріалів.

Толуол – входить до складу різних товарних розчинників лаків та фарб (Р-40, Р-4, 645, 646647, 648) , застосовується у виробництві дорожніх фарб, нітроцелюлозних лаків та емалей, як добавка до моторного палива, у фармацевтичній та парфумерно-косметичній промисловості.

Використовується як сировина для виробництва бензойної кислоти, нітротолуолів.

Сольвент – служить для розчинення олій, бітумів, каучуків, для розведення кремнійорганічних, фенольних, алкідно-стирольних, поліакрилатних, епоксиефірних та інших лакофарбових матеріалів у процесі друку (метод сольвентного плотерного друку).

Бутилацетат - розчиняє ефіри целюлози, олії, жири, хлоркаучуки, вінілові полімери і т.д. Входить до складу багатьох багатокомпонентних розчинників (розчинники 646 і 648). Використовується для запобігання побіленню лакових плівок. Є запашною речовиною, що входить до складу фруктових есенцій та парфумерних композицій. Застосовується в шкіряній промисловості як дубильна речовина. Використовується у фармацевтичній промисловості для відокремлення первинних субстанцій при виробництві антибіотиків.

Метіл-трет-бутиловий ефір (МТБЕ) — широко застосовується у виробництві високооктанових бензинів, при цьому виступає як нетоксичний, але менш теплотворний високооктановий компонент і як оксигенат (носій кисню), що сприяє більш повному згорянню палива та запобіганню корозії металів.

Етилацетат – застосовується у виробництві лакофарбових матеріалів, клейових композицій, для чищення друкованих плат, у виробництві штучної шкіри, як харчова добавка в харчовій промисловості, для виробництва вибухових речовин.

Метилацетат — застосовуються як розчинник у виробництві лакофарбових матеріалів і як компонент багатьох промислових і побутових розчинників. Використовується для виробництва клеїв, композиційних лаків, шпаклівок, магнітних стрічок, автокосметики. За розчинною здатністю аналогічний і ацетону застосовується в ряді випадків як його замінник. Як ароматизатор використовується в харчовій та косметичній промисловості.

Н- бутанол – застосовується як розчинник у лакофарбовій промисловості, для отримання пластифікаторів: дибутілфталату, трибутилфосфату, для виробництва бутилацетату, бутилакрилату.

Ізобутанол – застосовується якрозчинника в лакофарбовій промисловості, осушувача, компонента чорнила для друку. У деяких випадках може бути заміною н-бутанолу.

Етиленгліколь – застосовується для виробництва низькозамерзаючих рідин, призначених для тепловідведення або теплопередачі, охолодження деталей, у системах теплопостачання та холодильних установках. Застосовують у виробництві поліуретанів, целофану, синтетичних волокон, смол, гідравлічних рідин. Як пластифікатор полімерних плівок, паперу, волокон і шкіри, розчинника лакофарбових матеріалів, рідин проти зледеніння. У виробництві етилцеллозольва, бутилцеллозольва, вибухових речовин.

Діетиленгліколь – застосовується для виробництва низькозамерзаючих рідин, для очищення та зневоднення газів, що прокачуються трубопроводами. Використовується як селективний розчинник для екстракції з нафти та нафтопродуктів ксилолу, толуолу, бензолу. Служить сировиною для синтезу алкідних смол, поліуретанів, затверджувачів епоксидних смол.

Відпустка розчинників від 200 л. При відвантаженні великих партій (від 20 т) компанія готова зробити доставку продукції до місця призначення. При замовленні партії, кратній залізничній цистерні готові здійснити пряме постачання від заводу-виробника за вказаними залізничними реквізитами.

Для постійних клієнтів надаються спеціальні ціни та товарні кредити.

Консультації по телефонам:

+380 44 298 19 71

+380 66 173 73 43   

Начальник відділу наливної хімії

Улановська Людмила Григорівна

ukУкраїнська
Scroll to Top